top price Chloe Lighting CH18G275DT 3 Light Dragonfly Double Lit Table Lamp
on Sunday, February 17, 2013
special discount Chloe Lighting CH18G275DT 3 Light Dragonfly Double Lit Table Lamp
This Tiffany style Dragonfly design table lamp with lighted base and bronze finish will add beauty and color to any room. Measures 24 inches tall with an 18 inch diameter shade. Uses 2 x 60W medium base bulbs and 1 x 15W medium base bulb in base (not included). Pull chain switch. UL approved. Colors: Shades of blue, gold, amber, red and green.. Product is hand made, so the color may vary slightly from image. This product contains lead, a chemical known to the state of California to cause cancer, birth defects, and other reproductive harm if ingested
Chloe Lighting CH18G275DT 3 Light Dragonfly Double Lit Table Lamp
yutube/B002EWWA9Q/facebok gogle bloger/51lS%2BWOvWCL.jpgpicasaweb
==>> Check Discount Today <<==speedtest
Chloe Lighting CH18G275DT 3 Light Dragonfly Features :
  • Width: 18" Height: 25"