reviews PORTER-CABLE PCL180CDK-2 1/2-Inch 18-Volt Lithium Compact Drill/Driver Kit
on Sunday, June 2, 2013
top deals PORTER-CABLE PCL180CDK-2 1/2-Inch 18-Volt Lithium Compact Drill/Driver Kit
Includes Tradesman 18V Cordless 1/2-in Lithium-Ion Drill Driver - PCL180CDK-2R, (2) 18V Li-Ion Batteries - PCL18BLX, 18V Li-Ion/Ni-Cd Fast Charger - PCXMVC, Double-Ended Screwdriving Bit, Carrying Bag
PORTER-CABLE PCL180CDK-2 1/2-Inch 18-Volt Lithium Compact Drill/Driver Kit
yutube/B005MNC6PW/facebok gogle bloger/415uyY8aFuL.jpgpicasaweb
==>> Check Today Price <<==speedtest
PORTER-CABLE PCL180CDK-2 1/2-Inch 18-Volt Lithium Compact Features :
  • High output motor delivers 424 in/lbs of torque - The power to complete jobsite applicatons more efficiently
  • 22 Position clutch allows the user to properly set torque which reduces overdriving and stripping of fasteners